Новый молочный мир: глобальное потепление или холодная война?
28.03.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
В першу чергу експерт відзначив відміну спецрежиму ПДВ і підкреслив, що нові закони та нові механізми підтримки можуть привести до знищення галузі. Порівнюючи ситуації в Україні та в Європі, Валерій Колоша зауважив, що європейські фермери отримують дотації на один гектар і мають всі умови для розвитку, незважаючи на те, що галузь – збиткова.

«Нажаль в Україні, я ж кажу, у нас було 20%, які ми використовували для розвитку, на сьогоднішній день його немає. Так що тут не можна порівнювати їхню ціну та нашу ціну, бо різні підходи, різні механізми», – сказав директор ПСП «Пісківське».

Ще одна проблема, з якої стикаються українські аграрії, і яка впливає на кінцеву вартість молока – відсутність в Україні підприємств, які виготовляють обладнання, витратні матеріали і т.п. для тваринництва.

«Коли говорять, що в Європі і в Україні ціна на молоко однакова, а от по деяких показниках ми не доходимо до Європи, то я, як виробник, хочу вам сказати, що ми закупаємо доїльні зали, обладнання, видатковий матеріал, навіть серветки для того, щоб корову привести в належний стан перед доїнням, закордоном. Нас це обурює, тому що в Україні не можуть настроїти це виробництво. І ціна їхня там і у нас, коли воно проходить через таможню, додана вартість ця, зовсім друга», – відзначив пан Колоша.  

Більше новин з прес-конференції «Молочні ріки витікають з України або чому в Україні більше не буде сезону "великого молока"» читайте на The DairyNews.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
01.06.2017

До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?

Николай Мороз, директор департамента продовольствия Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, не так давно заявил, что в Украине могут отказаться от молока второго сорта. Вновь. The DairyNews разбирается с тем каким образом на этот раз.
Батуми глазами The DairyNews