07.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Наразі відповідно до наказу «Про внесення змін до структури Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини та державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках» відбувся перший етап оптимізації державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках області шляхом приєднання їх до Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини.

У першу чергу оптимізація покликана покращити якість надаваних послуг, адже лабораторії входитимуть до складу Регіональної лабораторії, повноваження якої поширюється на територію всієї області.

Оптимізація дасть можливість налагодити досконалий контроль у сфері безпечності харчових продуктів «від лану до столу», забезпечити лабораторії новим устаткуванням, програмним та технічним забезпеченням, покращити контроль за роботою з прекурсорами згідно наявної ліцензії. У державних лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи  створені належні умови для працівників лабораторії згідно з правилами охорони праці в лабораторіях ветмедицини, вони дооснащуються сучасною апаратурою, необхідним обладнанням, склопосудом, реактивами, що дозволяє у повному обсязі проводити необхідні дослідження.

На базі Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини будуть проводитись семінари, навчання та надаватись методична допомога спеціалістам державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках області.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума