01.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Одеська обл.
Про це повідомляє прес-служба Одеської ОДА.

Наразі кілька ділянок дамби знаходиться в аварійному стані. У випадку паводку під загрозою можуть опинитись 33 населених пункти, автодороги та сільгоспугіддя. Загальна площа ймовірного затоплення ― 80 тис. га території.

«Готуйте розрахунки, що вам потрібно, аби вирішити проблему. Щоб в мене були матеріали та звернення для розмови в тому числі з центральними органами влади. І особливо готуйте інформацію щодо можливих наслідків, які будуть, якщо цією проблемою не займатися. Бо може бути катастрофа», ― наголосив голова ОДА.

Так, захисні споруди Дунаю будувалися ще в 30-50 роках минулого століття за спрощеним проектом. Здебільшого, це земляний насип, який з часом почав просідати. Наразі з 225 км дамби 115 км треба укріплювати, а з 13 шлюзів-регуляторів половина потребує ремонту. Востаннє кошти на реконструкцію споруд виділяли з державного бюджету щонайменше чотири роки тому.

«Не ведуть навіть поточний догляд за спорудами. Тож на сьогодні йде інтенсивне руйнування дамби на 108 км біля села Матроська Ізмаїльського району, 101-105 км біля міста Ізмаїл. Наразі у критичному стані знаходиться шлюз-регулятор, що майже вирішує долю озера Ялпуг та питний водозабір Болграду», ― зауважив директор ДП «Одеська об’єднана дирекція будівництва водогосподарських об’єктів» Георгій Бузіян.

За приблизними підрахунками повне відновлення захисних споруд Дунаю коштуватиме 790 млн гривень.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума