07.09.2017
Джерело: consumer.gov.ua
Регіон: Україна

У заході взяли участь представники сільгосппідприємств, зернотрейдерів області, державні фітосанітарні інспектори управління фітосанітарної безпеки.

У ході роботи учасників семінару було ознайомлено із фітосанітарними вимогами країн-членів Євразійського економічного Союзу (Росії, Білорусії, Казахстану, Вірменії та Киргизстану) до сільськогосподарської продукції, яка буде експортуватися в ці країни. Особливістю даних вимог є документальне підтвердження того, що продукція вирощена в зоні, вільній від регульованих шкідливих організмів.

До слухачів було доведено «Порядок офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки», затверджений наказом Мінагрополітики України від 07.12.2012 року № 487.

Особливу увагу було звернуто на те, що в період після  збирання урожаю сільськогосподарських культур (припинення вегетації) фітосанітарні інспектори  не зможуть  провести обстеження  з відбором зразків та підготувати наказ про визнання місця виробництва сільськогосподарської продукції  вільного  від регульованих шкідливих організмів, а тому  виробники продукції повинні звертатися з відповідною заявою на проведення обстежень лише  в період вегетації культур.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%