Всё для Китая
17.07.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: США
Метою відвідування передових господарств стало навчання та перейняття передового світового досвіду у лідерів молочної галузі США. Як відомо, штат Мічиган входить до п’ятірки штатів-лідерів молочного виробництва в США. Тож і навчальний маршрут Alta Advantage Showcase Tour 2017 проклали по передовим фермам з виробництва молока цього штату. Загалом тур зібрав 360 гостей з 26 країн світу. Приємно було зустрітися вже з добрими знайомими українським фермерам експертами: Пітером ван Дореном, технічним директором з ВРХ ГК «АгроВет Атлантик», Лоріном Гремсом, експертом світового рівня з ВРХ Alta Genetics, Мартеном-Яном Хааскіном та Аннеке Толсма, міжнародними менеджерами-консультантами Alta Genetics.
 
Бізнес-тур складався з двох основних частин: теоретичної та практичної. Розпочали з розгляду теоретичних матеріалів. Так, міжнародні експерти Alta Genetics провели базовий тренінг із генетики. В продовження теми більш детально розібрали основні показники КРІ щодо відтворення стада та вплив теплового стресу на показник відтворення. Адже це один із тих факторів, який постійно присутній, однак на який відводиться найменше уваги при плануванні продуктивності.
 
Основна частина туру передбачала відвідування 7 передових молочних ферм, однак українській делегації вдалося завітати та поспілкуватися ще з власниками двох ферм – Rich-Ro Dairy Farms та Barlyn Acres LLC. На кожній із них гостей познайомили з основними напрямами діяльності господарства та унікальною історією його розвитку. Одним із ключових факторів, які об’єднують всі ці історії – це ставка на генетику. Схема відвідування кожного господарства складалася з 5-ти основних блоків:
 
 • Показники продуктивності господарства
 • Якість молока та комфорт корів
 • Менеджмент годівлі та ветеринарії
 • Відтворення та основні КРІ
 • Генетичний план в цифрах
 
Така програма дозволила сформувати комплексне бачення організації роботи на господарстві, яка б сприяла підвищенню ефективності ведення ферми. Маршрут проходив такими фермами як:
 
 1. Walnutdale Farms, потужністю 1650 голів голштинської породи та 550 голів джерсейської породи. Загалом надій голштинської породи становить 40,8 кг/день, породи джерсей – 29,5 кг/день. Pregnancy Rate (PR - відсоток тільності за цикл) - 25%. Обслуговує ферму 32 працівники.
 2. Prairie View Dairy має 2 400 молочних корів, продуктивність яких складає 35 кг/ день. PR* становить 30%. На фермі працює 20 працівників.
 3. John Schaendorf Farms – ферма налічує 2 550 молочних корів із продуктивністю 38,6 кг/ день. Крім того, PR* становить 22%. Обслуговує ферму 35 працівників.
 4. Tubergen Dairy Farm - ще у 80-х роках розпочинали з 20 корів, а на сьогоднішній день господарство налічує 850 голів, продуктивність яких складає 43 кг/день. PR* становить 31%. Кількість співробітників на фермі – 18.
 5. Simon Farms – одна з найстаріших ферм, яка бере свій початок з 1940 року та за час свого існування стадо виросло до 800 голів. Надій на день складає 40,8 кг. PR* становить 34%. На фермі задіяно 13 працівників.
 6. Steenblik Dairy Farm - ферма, яка налічує на сьогоднішній день 3 450 голів молочних корів, продуктивність яких складає 40,8 кг/ день. PR* - 29%. Успішну роботу ферми забезпечує 35 працівників.
 7. Double Eagle Dairy Farms – ферма, яка розпочинала свою історію в 1950х роках з 12 молочних корів і виросла до 3 450 голів. Молочна продуктивність стада становить 40 кг/ день. PR* на господарстві становить 30%. Кількість працівників – 40.

Окрім цікавої історії побудови успішного бізнесу, ці компанії об’єднує ще й співпраця з глобальним генетичним лідером з ВРХ - компанією Alta Genetics. Виский рівень обслуговування та індивідуальний підхід до рішення завдань кожного господарства дозволяє спеціалістам Alta Genetics досягати високих результатів у співпраці з фермерськими господарствами. Такий підхід вимагає ретельного підбору персоналу у глобальну команду, яка є однією з цінностей компанії.
 
Чи не одним із найприємніших моментів бізнес-туру виявилося знайомство із засновником Koepon Holding, частиною якого є компанія Alta Genetics, паном Вайнондом Поном. Представники української делегації задавали багато запитань і були приємно вражені відкритістю та енергійністю пана Пона. Він із задоволенням спілкувався зі всіма учасниками туру, адже, на його думку, ключ до успішного розвитку компанії – люди, які в ній працюють. Таку філософію та підхід в роботі він хотів би бачити в кожному представництві компанії по всьому світу.
 
Бізнес-тур Alta Advantage Showcase Tour 2017 виявився досить насиченим і запам’ятався делегатам передовим досвідом впровадження технологій, новими знаннями щодо створення та контролю генетичного плану на господарствах та майже десятком історій успіху.

 
Організатором та ініціатором поїздки виступила компанія «Альта Дженетикс Україна», яка є офіційним представником в Україні глобального лідера в сфері генетики ВРХ. До туру приєдналися представники фермерських господарств із різних куточків нашої країни: Антон Смітс та Мейка ван дер Евойд (агрофірма «Розволожжя», Київська область); Сергій Нетяга (ФГ «Маїс», Хмельницька обл.); Олег Ємець (ТОВ «Агрофірма ім. Горького», Дніпропетровська обл.). Супроводжував в цій поїздці українських фермерів директор з розвитку компанії «Альта Дженитикс Україна» - Віталій Костюченко.
 
Довідка: PR (Pregnancy Rate) – відсоток тільності за цикл (21 день).

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

GEA построит в Индии крупнейший в Азии завод по производству сухого молока
11.07.2017

Все для Китая. А особенно мясо и молоко.

Китай уже не первый год движется к званию импортера №1 для целого ряда продукции. Исключением не стало молоко и мясо. Что это значит для мировых экспортеров и Украины узнавало The DairyNews.
Производство молока в Беларуси за полгода выросло на 2,9%