До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?
19.06.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Полтавська обл.

Привітав присутніх зі вступним словом Роман Цикало, консультант компанії «Альта Дженетикс Україна». В своєму виступі він наголосив про важливість генетичного планування стада великої рогатої худоби для підвищення ефективності ведення господарства. Він детально розповів про характеристики показників оцінки бугаїв та як правильно розуміти представлені показники.

Продовжив доповідь із акцентуванням на практичні аспекти застосування даних характеристик бугаїв Лорін Гремс, міжнародний експерт глобальної команди Alta Genetics. Його багатолітній досвід роботи на фермах США та Росії дозволив побудувати доповідь на основі практичних прикладів. Він детально розкрив питання відтворення стада і шляхи покращення ефективності запліднення ВРХ. Практична частина круглого столу викликала високий інтерес серед присутніх. Після виступу Лоріну Гремсу фермери задавали безліч запитань, що засвідчило бажання українського бізнесу розвиватися та розглядати альтернативні шляхи розвитку господарств. 

«В Україні я вже не перший раз, але ще раз переконався, що тут великі перспективи для розвитку молочного тваринництва. Є дуже хороші ферми, високого рівня, однак є і досить середні, що вимагають кращого менеджменту. Але, я впевнений, все це можна виправити. Коли я приїхав в Росію, то починав роботу з фермами, середній удій на яких становив 15-17 л молока / корову. Сьогодні ці показники зросли в два рази, і господарство, яке я займаюся, має середній удій на голову 30 л і вище - до 33 л. Всього цього нам вдалося досягти завдяки побудові грамотного менеджменту і підвищенню генетичного потенціалу поголів'я. Впевнений, що в Україні хороші перспективи, і досягти 30 л на добу - цілком реально, і навіть швидше, ніж це було в Росії: років за 5-6. Адже тут дуже хороші умови з точки зору отримання якісної і недорогий сировинної бази - багато родючої землі і відмінний клімат», - відзначив міжнародний експерт.

В ході обговорення приділили увагу одному з найважливіших питань – генетичному плануванню. Відповідав на питання Віталій Костюченко, директор з розвитку компанії «Альта Дженетикс Україна». Під час свого виступу він детально розповів як відбувається підбір бугаїв за стадом, що таке генетичні плани та як вони застосовуються на практиці.

Захід був організований компанією «Альта Дженетикс Україна» - офіційним представництвом міжнародної компанії Alta Genetics Inc.. 

Довідка: «Альта Дженетикс Україна» - офіційне представництво міжнародної компанії Alta Genetics Inc., відкрите в Україні в 2016 році. «Альта Дженетикс» - високоякісне традиційне і секстоване сім’я бугаїв-плідників голштинської, швицкой, джерсийской, ангуської і герефордської порід. Продажі, післяпродажна підтримка, консультування та навчання в сфері тваринництва.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
12.06.2017

“Нет!” государственному регулированию цен

С 1 июля 2017 года в Украине прекратит действовать государственное регулирование цен на ряд продуктов. С тем, что это и как повлияет на рынок — разбиралось The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews