За результатами роботи відбулася зустріч представників компетентного органу Спеціального адміністративного округу Гонконг з головою Держпродспоживслужби Володимиром Лапою.
Гонконгська сторона зазначила, що найближчим часом проаналізує та узагальнить результати роботи місії в Україні та офіційно поінформують про свої висновки Держпродспоживслужбу.
Слід зазначити, що за тиждень перебування місія ознайомилася з роботою центрального апарату Держпродспоживслужби, ряду її територіальних органів, з процедурою державного контролю на бійнях, фермах та пакувальних центрах, а також з роботою лабораторної мережі. У рамках візиту представники Гонконгу відвідали Черкаську, Вінницьку та Київську області.