http://dairynews.com.ua/news/daydzhest-molochnikh-novin-25-09-29-09.html?sphrase_id=472497
29.09.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Україна
Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Партнерами Проекту виступали Україна, Державна продовольчо-ветеринарна служба Литовської Республіки та італійський Інститут експериментальної зоопрофілактики регіонів Абруццо та Молізе ім. Дж. Капорале.

Метою Проекту Твінінг стало надання допомоги органам влади України в узгодженні СФС заходів з вимогами ЄС шляхом імплементації та реалізації законодавчої бази, що збільшило можливість ведення торгівлі з країнами ЄС для українських виробників харчових та сільськогосподарських продуктів.

Зазначений Проект працював в Україні 21 місяць. Протягом цього європейські експерти брали участь в розробці 19 українських нормативно-правових актів, провели три семінари, в яких взяли участь понад 110 осіб, п’ять тренінгів, учасниками яких стали майже 200 осіб та три ознайомчі поїздки для українських експертів.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа висловив подяку та відзначив велику допомогу, яку надав даний Проект для гармонізації українського законодавства до норм Європейського Союзу та узгодження СФС заходів з вимогами ЄС.

Нагадаємо, Лапа закликав профільні бізнес-асоціації долучитися до роботи над порядком відбору зразків продукції для визначення її фітосанітарного стану та порядку проведення арбітражних досліджень, які здійснюються під час експорту зерна.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.