Всё для Китая
17.07.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу Safoso.
 
 У заході взяли участь представники українських молокопереробних підприємств, асоціацій, Міністерства аграрної політики і продовольства України, Держпродспоживслужби, Інстититу продовольчих ресурсів НААН, координатор проекту з безпечності молока Сабін Рейст і представники однієї з найбільших серед швейцарських асоціацій виробників сиру FROMARTE Крістіан Шмуц та Стефан Труттманн.
 
Координатор проекту доктор природничих наук Сабін Рейст розпочала семінар з короткого огляду молочної галузі Швейцарії та представила основні галузеві об’єднання виробників, племінних союзів, сироварів, молокопереробних підприємств та організацій з просування молочної продукції в межах країни та за кордоном. Попри різноманіття асоціацій кожна ланка в ланцюгу виробництва молока та молочних продуктів представлена єдиною парасольковою організацією. Наприклад, понад 22 000 виробників молока в Швейцарії приналежні до 12 регіональних об’єднань виробників молока, які в свою чергу є членами парасолькової асоціації Швейцарських виробників молока (SMP).
 
Запрошеними спікерами семінару були представники однієї з найбільших серед швейцарських асоціацій виробників сиру FROMARTE Крістіан Шмуц та Стефан Труттманн. Швейцарські спеціалісти з сироваріння презентували досвід розробки та впровадження системи менеджменту якості для своїх членів QM-FROMARTE, а також систему закупівлі молока й примірний договір на купівлю, який розроблений в консенсусі з об’єднаннями виробників та молочної індустрії.
 
Семінар був насичений обговореннями та дискусіями, серед яких ключовим питанням було: Примірний договір на закупівлю сирого молока та настанови з управління якістю виробництва та переробки молока: чи це бажане і здійснене в умовах України?
 

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

GEA построит в Индии крупнейший в Азии завод по производству сухого молока
11.07.2017

Все для Китая. А особенно мясо и молоко.

Китай уже не первый год движется к званию импортера №1 для целого ряда продукции. Исключением не стало молоко и мясо. Что это значит для мировых экспортеров и Украины узнавало The DairyNews.
Производство молока в Беларуси за полгода выросло на 2,9%