Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?
18.08.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
«Сьогодні Україна є потужним аграрним гравцем у світі. Так, за підсумками І півріччя 2017 року аграрний експорт склав $8,7 млрд, що на $1,9 млрд більше ніж за аналогічний період минулого року, а частка експорту сільськогосподарської продукції у структурі всього українського експорту за цей період склала 42,1%. На сьогоднішній день пріоритетами для МінАПК є відкриття нових ринків та диверсифікація товарної структури українського аграрного експорту», - заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.
 
На її думку, нішеві культури, є цікавим напрямком диверсифікації виробництва та експорту для вітчизняних аграріїв. 
 
«Вирощування та переробка нішевих культур відкривають величезний потенціал для сільгоспвиробників, адже вони забезпечують високий рівень рентабельності. Це перспективний та прибутковий напрямок розвитку агробізнесу. Ми, з боку міністерства, у тісній співпраці з профільними асоціаціями, будемо надавати всебічну підтримку — від інформаційної до організаційної та іншої для успішної роботи наших виробників та експортерів як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках», — резюмувала Ольга Трофімцева.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

16.08.2017

Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?

Высокая температура негативно воздействует на КРС, об этом мы уже писали в нашем прошлом материале. Теперь The DairyNews рассмотрит нюансы кормления в жару, для уменьшения последствий теплового стресса.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума