Что ждёт молочные продукты в будущем?
21.08.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Україна
Про це повідомляє прес-служба Економічного дискусійного клубу.

Довідково: за інформацією органів статистики, станом на 01.08.2017 порівняно з відповідною датою минулого року поголів’я корів скоротилося на 2,3%.

Експортовано молокопродуктів 424 тис. тонн (у 1,9 рази більше, ніж у січні-липні 2016 року), імпортовано — 64 тис. тонн (на 8% більше).

У структурі експорту найбільшу питому вагу займає масло вершкове (69%), основними споживачами якого є Марокко, Казахстан, Туреччина.

Пріоритетною позицією імпорту молочної продукції до України є сири (84% у структурі імпорту). Традиційними постачальниками сирів на український ринок є країни ЄС − Польща, Німеччина та Франція.

За балансовими розрахунками, за 7 місяців ц. р. порівняно з відповідним періодом 2016 року наповнюваність внутрішнього ринку молокосировиною скоротилася майже на 4%, а відповідно зменшилося середньодушове споживання населенням молочної продукції на 5,4 кг, і в середньому, склало 114,6 кг у розрахунку на особу.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

23.08.2017

Что ждет молочные продукты в будущем?

Тенденции на молочном рынке не устают меняться. The DairyNews нашло для вас интересные подробности относительного того, что ждет молочные продукты в будущем.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума