07.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу УКАБ.

У вересні очікується продовження низхідного тренду по овочах.

Очікування щодо цін на м’ясо також відповідали прогнозним. Вартість м’яса всіх видів не зазнала суттєвих змін, додавши в серпні лише 1,6% порівняно із липнем. Виключенням була курятини, яка за місяць додала в ціні 8,5%. Молоко прогнозовано зросло в ціні на 1,8%, оскільки виробництво після літнього періоду знизилося. Бакалійна продукція у вартості майже не змінилась.

«У вересні варто очікувати продовження зниження цін на овочі, однак темп буде більш стриманим, ніж це було в серпні. Низький рівень пропозиції на ринку живця та збільшення попиту на м'ясо з початком осені не дає передумов для зниження ціни, тому у вересні очікується ріст цін на м'ясо в межах 4-7%. Вартість молока також зросте на 3-5%. Ціна на бакалійну продукцію, а саме цукру та гречки, у вересні також почне знижуватись під впливом початку сезонну варіння цукру та збору врожаю гречки. Ціна на олію та хліб у вересні коливатиметься у межах 1-2%», - повідомив Євгеній Дворнік, експерт аграрних ринків Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

AUG17

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%