07.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
«Латвійські дорадники мають доволі тривалу історію співпраці з українськими колегами. Але настав час перейти до більш практичних спільних заходів та проектів задля створення системи сільськогосподарського дорадництва в Україні з використанням латвійського досвіду, наближення цієї системи до фермерів, як це передбачено Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС, задля забезпечення процесів сільського розвитку в Україні. Рада, що ми сьогодні обговорюємо саме конкретні кроки продовження нашої співпраці, які допоможуть реалізувати нам наші плани сільського розвитку», - підкреслила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Сільське дорадництво у Латвії має 25-річну історію та робить важливий внесок у розвиток сільського господарства та в сільський розвиток загалом.

«Конкурентоспроможність як підприємств, так і сільських громад залежить від того, як вони можуть швидко й у найбільш повному обсязі отримати інформацію. Тому досить часто саме дорадницькі служби допомагають оперативно діяти і отримувати позитивні результати», - наголосив у своєму виступі голова правління ЛЦСКО Мартіньш Цімерманіс.

У заході взяли участь члени правління ЛЦСКО, а з української сторони – директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Андрій Стефанович, директор Департаменту фінансово-кредитної політики Баграт Ахіджанов, координатор Робочої групи з питань розвитку сільських територій Роман Корінець.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%