31.08.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Україна

Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі — торговий представник України Наталія Микольська.

«Країни-сусіди завжди є природними партнерами. Якщо ніхто не руйнує природні зв'язки, які були між країнами, існували довгий час, то однозначно ми бачимо те, що українські товари і далі користуються попитом на російському ринку, і ми не можемо про це не говорити . Це свідчить тільки про те, що в минулому році в зв'язку зі штучними бар'єрами, які були створені для поставок українського експорту, зокрема, підняття мита або обмеження, які вводилися, російський бізнес намагався замістити українські товари, які поставляла Україна. Зараз виявилося, що навіть з платою ввізного мита, яке застосовується до цих товарів, українські товари і далі затребувані, і далі конкурентні, і далі потрібні російському ринку», — сказала Микольська.

Нагадаємо, Україна має намір до кінця року подати до Світової організації торгівлі четвертий позов проти Російської Федерації

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума