Новый молочный мир: глобальное потепление или холодная война?
01.06.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

На цьому наголосив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа в ефірі радіо «Голос столиці».

«Якщо це офіційні продовольчі ринки, і мова йде про недостатню ефективність контролю та лабораторних досліджень, то, безумовно, скаржитися потрібно до Держпродспоживслужби. А якщо це несанкціонована торгівля — варто звернутися до поліції», — зазначив Володимир Лапа.

За його словами, споживачі, купуючи продукцію на стихійних ринках повинні чітко усвідомлювати всі ризики: «У споживачів має бути певна усвідомленість та культура. Люди повинні розуміти: якщо ти купуєш з землі, то розраховувати на безпечність продукції надзвичайно важко. Бо якщо купівля овочів та фруктів на таких ринках — справа більш-менш прийнятна, то молочних продуктів, м’яса, риби, м’яко кажучи, ризикована, а особливо у спеку».

За його словами, продукти мають продаватися на спеціально обладнаних продовольчих ринках, на яких встановлене холодильне обладнання і проводиться контроль якості продукції. На таких ринках працюють відповідні спеціалісти, які перевіряють продукцію, починаючи з м’яса та риби, а закінчуючи крупами та фруктами.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
01.06.2017

До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?

Николай Мороз, директор департамента продовольствия Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, не так давно заявил, что в Украине могут отказаться от молока второго сорта. Вновь. The DairyNews разбирается с тем каким образом на этот раз.
Батуми глазами The DairyNews