06.09.2017
Джерело: infagro.com.ua
Регіон: ЄС
Компанії перетинаються у своїй діяльності у сфері виробництва молока (Франція) і на ринку молочних продуктів тривалого терміну зберігання на ринках Словенії та Італії.

У висновку Комісії зазначено, що це поглинання не нашкодить конкуренції, оскільки збільшення частки ринку буде незначним, і, крім того, на ринку присутні інші сильні конкуренти.

У червні 97,8% акціонерів Omira, що базуєтьсяв Німеччині, проголосували за поглинання.  Вони вважають, що це принесе позитивні зміни для обох виробничих площадок (у Равенсбурзі і Ньюбурзі) і гарантовану на 10 років закупівельну ціну молока для всіх фермерів-постачальників сировини.

Поглинання відбуватиметься в два етапи: спершу всі виробничі операції і контракти з персоналом буде передано до Omira Industries GmbH, після чого відбудеться поглинання групою Lactalis цієї компанії.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%