Что с ценой?
31.03.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Індія

Про це пише latifundist.com.

Згідно з повідомленням, другий за величиною в світі споживач пшениці у вівторок ввів 10% мито після скасування її в грудні.

«Цей захід допоможе фермерам в північних і центральних районах реалізовувати зерно хоча б за мінімальною державною ціною. Я б вважав за краще австралійську пшеницю індійської, оскільки вона все одно буде дешевше. Якщо мито буде 25%, то імпорт припиниться», — заявив президент Асоціації борошномелів (Tamil Nadu Roller Flour Mills Association) Парамасамі Гунасекаран (Paramasamy Gunasekaran).

За словами президента асоціації, до введення мита в портах на півдні австралійську пшеницю продавали за 230 за $/т. На індійській національній товарно-сировинній біржі ціна на пшеницю в середу з поставкою у квітні склала 257 $/т. Вартість пшениці в Чорноморському регіоні — від 222 за $/т до 223 $/т, включаючи витрати на фумігацію.

«Імпорт в 2017/18 МР може скласти до 2 млн т. При цьому, 80-85% пшениці імпортуються з Австралії, а решта — з Чорноморського регіону», — спрогнозував Парамасамі Гунасекаран.

Згідно з повідомленням, Індія прагне відновити запаси, які в березні впали на 44% в порівнянні з минулим роком і склали 9,43 млн т. Індія закуповує зернові з Австралії, Росії та України.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Lviv 2017 Agroport West
29.03.2017

Что с ценой?

27 марта в Киеве прошла пресс-конференция, организованная АВМ совместно с ВАР. Причиной для этого стало снижение закупочных цен на сырьевое молоко. The DairyNews побывало на конференции и собрало для вас факты и мнения о ситуации.  
Запорожские фермеры получат по 5 тысяч гривен на каждую новую корову