Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?
18.08.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна
Якою має бути нова Концепція підтримки фермерства обговорювали на засіданні Ради Асоціаціації фермерів та приватиних землевласників України (АФЗУ) в п'ятницю, 18 серпня. 
 
Президент АФЗУ Іван Томича презентуючи програму наголосив, що в основі Концепції - сімейні ферми. 
 
«Мінагрополітики розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018—2020 роки» та передано на громадське обговорення. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман давав доручення, щоб ця концепція була ухвалена до 1 серпня. Зараз наразі відбувається громадське обговорення даного документу. Зокрема,  пропонується забезпечити підтримку фермерських господарств і сільськогосподарської кооперації, стимулювати нарощування обсягів сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю (створення, оновлення та модернізація виробничих і переробних потужностей, залучення інноваційних продуктів та технологій) фермерськими господарствами та створити сприятливі умови для залучення молоді до ведення фермерського господарства», - підкреслив Іван Томич.
 
Він зауважив, що АФЗУ наполягає призначити заступника міністра по фермерам, як підтвердження серйозності намірів нової Концепції.
 
Виступаючи на засіданні, член Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник  підкреслив: «Моя особиста позиція по концепції наступна. Безумовно нова концепція це добре. Але є чинна постанова КМУ № 1122, де вже є досить непогані інструменти підтримки фермерів - просто потрібно наповнювати її фінансами».

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

16.08.2017

Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?

Высокая температура негативно воздействует на КРС, об этом мы уже писали в нашем прошлом материале. Теперь The DairyNews рассмотрит нюансы кормления в жару, для уменьшения последствий теплового стресса.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума