03.10.2016

Коментар експерта

Андрій Магадов, В.О. директора філії, «Молокія»
Андрій Магадов, В.О. директора філії, «Молокія»:
DN: Розкажіть, будь ласка, про вашу компанію.

АМ: Щиро віримо — ми можемо змінити світ на краще. Саме для цього ми обрали шлях чесності і довіри. Впевнені, своїм прикладом та просвітницькою діяльністю ми започаткували новий тип стосунків: "виробник-споживач". Філософія ТМ "Молокія" — молоко і Я! ТМ "Молокія" — це молочні продукти коротких термінів зберігання стабільно високої якості з максимальним збереженням цінних природних властивостей молока без шкідливих домішок. Ми цінуємо здоров’я кожного — якість і безпечність продукту гарантуємо для всіх.

Свою роботу ми будуємо на наступних принципах: Якість. Основою високої якості нашої продукції є використання лише натурального молока в поєднанні з впровадженою системою харчової безпеки та сучасного високотехнологічного обладнання на підприємстві.

Результат. ТМ "Молокія" — це щоденний вклад у Ваше здоров’я. Створюючи продукти під маркою "Молокія", ми знаємо, що все тепло, вкладене в них, зробить Ваш день щасливішим і добрішим.

DN: Чому ви вирішили взяти участь у фестивалі?

АМ: Ми вже третій рік приймаємо участь в святі молока. Це — не перший наш досвід. Приймаємо участь у фестивалі для того щоб популяризувати якісну молочну продукцію Торгової Марки «Молокія» як обов’язкову складову частину здорового харчування українців.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

03.10.2016

Встреча с конечным потребителем

25 сентября в столице прошёл четвёртый ежегодный фестиваль «Всеукраинский день молока и сыра». На Певческом поле, где проходило мероприятие, свою продукцию представили компании из разных регионов Украины. Основная цель фестиваля — популяризация здорового образа жизни, в частности — употребление полезных молочных продуктов.