03.10.2016

Коментар експерта

Людмила Перетятько, Маркетолог, ПрАТ «Кагмa»
Людмила Перетятько, Маркетолог, ПрАТ «Кагмa»:
Розкажіть, будь ласка, про компанію.

Кагарлицький маслозавод було засновано 1993 року на базі Кагарлицького маслозаводу, що розпочав свою діяльність ще в 1944 році. Зараз ми працюємо уже з асортиментом, приблизно 100 найменувань. Працюємо із супермаркетами Києва і Київської області. Також нашу продукцію представлено на ринках Запоріжжя, Одеси та інших регіонів.

Це перший раз, коли ви приймаєте участь в цьому фестивалі?

Ні, це не перший раз. Ми приймали участь у цьому фестивалі у 2014 році. Залишилися дуже задоволені. Минулого року у нас, нажаль, не вийшло прийняти участь. Але в цьому році ми вже не просто учасник, а і партнер фестивалю.

Чому ви приймаєте участь в фестивалі?

Наш завод не дуже великий і нажаль нас мало хто знає. Ми вирішили ще раз прийняти участь для залучення більшої кількості покупців і замовників, адже фестивалі такого масштабу відвідує велика кількість людей.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

03.10.2016

Встреча с конечным потребителем

25 сентября в столице прошёл четвёртый ежегодный фестиваль «Всеукраинский день молока и сыра». На Певческом поле, где проходило мероприятие, свою продукцию представили компании из разных регионов Украины. Основная цель фестиваля — популяризация здорового образа жизни, в частности — употребление полезных молочных продуктов.