04.10.2016
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна

Відповідний лист сільгоспвиробників до Парламенту, Уряду та Президента України був ухвалений на сесії Полтавської облради минулого тижня. В ньому аграрії просять припинити грабунок села, яке являється основою економіки держави. У зверненні йдеться, що за останні півтора року фіскальне навантаження на аграрного виробника зросло у 41 раз, а це значить, що виробництво стало збитковим.

«Зростання тарифів і збереження теперішньої системи оподаткування агросектору призведуть до нового стрибка цін – іще на 40-50%. Уже найближчим часом літр молока може подорожчати на 6-8 грн., 200 грамів масла — на 10-15 грн., кілограм свинини чи яловичини — на 40 грн., буханець хліба — на 4 грн», — роблять прогнози сільгоспвиробники.

Нова податкова система, яка діє з початку 2016 року, призвела до втрати підприємцями аграрного сектору близько 20 мільярдів оборотних коштів. Ціни на сільгосппродукцію вже виросли до 80%.

Саме тому вони просять повернути систему оподаткування, яка діяла до 1 січня 2015 року. Аграрії вважають, що в час браку інвестиційних коштів та високого рівня інфляції ця система буде найбільш придатною для розвитку аграрного сектору. Також вони закликають, що мораторій на продаж с/г земель має бути продовжений, так як завершення земельної реформи неможливе через неготовність ряду законодавчих актів.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

03.10.2016

Встреча с конечным потребителем

25 сентября в столице прошёл четвёртый ежегодный фестиваль «Всеукраинский день молока и сыра». На Певческом поле, где проходило мероприятие, свою продукцию представили компании из разных регионов Украины. Основная цель фестиваля — популяризация здорового образа жизни, в частности — употребление полезных молочных продуктов.