http://dairynews.com.ua/news/daydzhest-molochnikh-novin-25-09-29-09.html?sphrase_id=472497
05.10.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна
Про це заявив засновник ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) Юрій Косюк, під час свого виступу в секції «Майбутнє агробізнесу. Інвестиції, технології, інновації» в рамках Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ), що проходить в столиці. 

«Тут ключовим є унікальність, тобто ти робиш те, що не роблять інші і таким чином маєш менше конкурентне середовище»,- сказав Юрій Косюк.

За словами засновника «Миронівського хлібопродукту», наразі компанії  цікаво інвестувати в біогаз, в сонечну енергетику та нові клієнтські проекти. «Тому йти в напрямку розвитку потрібно туди де цікаво, уникальніше і туди, де ти можеш бути кращим»,- зазначив Юрій Косюк.

Також в своєму виступі він зазначив, що аграрна галузь є ефективним майданчиком і потенційно сильним місцем для розвитку ІТ-галузі в Україні. «МХП демонструє свою відкритість, ми фінансуємо багато бізнес-інкубаторів, які можуть допомогти нам рухатися вперед",- сказав Юрій Косюк.

Також він торкнувся питання ефективного менеджменту в аграрній галузі. «Якщо ти навчився управляти 1000 га, то будеш ефективно управляти і 10 тис, і 500 тис. Ефективність - питання менеджменту»,- вважає Юрій Косюк

Учасники Форуму також зазначили, що наразі український АПК позбувається іміджу винятково як експортера сировини, з кожним роком нарощуючи інтелектуальні рішення, застосовуючи робототехніку та інші технології для точного землеробства. При цьому підкреслюється, що важливість хай-теку у цій галузі зростає на тлі зростаючої потреби продовольства у світі.

В рамках роботи секції також розглядаються питання об’єднання розвитку галузей АПК та хай-тек, впровадження нових технологій в роботу сільськогосподарського сектору, вбудови українських агропідприємств в ланцюги доданої вартості в рамках глобального ринку.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.