Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?
18.08.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
В Україні професійні виробники молока не контролюють ринку готових молочних продуктів, який поділено між собою міжнародними переробниками та національними приватними компаніями. На думку Андрія Ярмака, керівника молочних проектів ФАО/ЄБРР в Україні та Грузії та економіста інвестиційного департаменту ФАО, відсутність «третьої сили» в значній мірі заважає подальшому розвитку молочного бізнесу в Україні.
 
Конкуренція на світовому ринку молокопродуктів йде між постачальниками якісних але конкурентних по ціні товарів. В Україні ж, навіть сьогодні, переробники, подекуди, платять таку саму ціну за об’ємні партії молока 1-2 гатунку, яке не відповідає найменшим вимогам до якості сировини провідних країн світу, як і за молоко ґатунку екстра, який відповідає найвищим стандартам ЄС.
 
Саме тому, українські виробники найякіснішого молока, за підтримки ФАО, ЄБРР та АВМ вирішили взяти справу в свої руки, і розпочати власне виробництво продуктів найвищої якості спільно з вітчизняним переробником ТМ «Молокія», який сповідує  філософію виготовлення якісних молочних продуктів з високоякісної сировини.  
 
«На першому етапі планується щоденно переробляти 45 тонн молока ґатунку екстра на окремій виробничій лінії, з яких буде вироблятися кефір та йогурт преміальної якості з поміткою «АВМ рекомендує»», - говорить директор Тернопільського молокозаводу Віталій Ковальчук.
 
«Дуже важливо, що підприємства-постачальники молока: «Кищенці» та «Дзензелівське», в цьому проекті будуть повноцінними партнерами, адже крім високої ціни за якісне молоко, вони також будуть отримувати 50% прибутку від реалізації кінцевої продукції»,  - інформує Андрій Дикун, голова Всеукраїнської Аграрної Ради.
 
За словами експерта, це перший маленький крок до побудови повноцінної кооперативної системи переробки молока.
 
«Ми вже працюємо над бізнес-планом власного заводу з переробки молока, а число виробників молока найвищого гатунку, які вже зараз готові долучитися до проекту, вже перевищує півтора десятки», - зазначив Андрій Дикун.
 
За статистичними даними, які наводить Андрій Ярмак, в 2016 році частка молока ґатунку екстра в загальній переробці молока України сягнула 10%, порівняно до ледве 3% всього 5 років тому.
 
«За цей час виробництво молока «еврогатунку» зросло в 3,2 рази, коли загальне виробництво молока зменшилося на 6%», - підкреслив він.
 
За словами економіста інвестиційного департаменту ФАО, саме таке молоко, в поєднанні з кооперативною переробкою і виготовленням продуктів найвищої якості, і є нашим квитком на світовий молочний ринок.
 
«Крім того, це дозволить повернути довіру споживача до молочних продуктів вітчизняного виробництва та зробити якісний продукт доступним для українців», - додає експерт.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
16.08.2017

Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?

Высокая температура негативно воздействует на КРС, об этом мы уже писали в нашем прошлом материале. Теперь The DairyNews рассмотрит нюансы кормления в жару, для уменьшения последствий теплового стресса.
Дайджест молочних новин 31.07-04.08