29.09.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
За його словами, інвестори в першу чергу звертають увагу на стабільність, адже можливість втратити гроші набагато потужніша, ніж бажання їх заробити.

“Дуже важливо, що яким би не було гарним підприємство, рейтинг підприємства, згідно з існуючою практикою, ніколи не може бути більшим, ніж рейтинг держави, якщо говорити про фінансові інструменти”, - сказав пан Кутовий. 

Він також наголосив, що якщо не буде інвестиційного рейтингу держави, то успіхи підприємств, в тому числі й залучення інвестицій, будуть не такими великими.

“Сьогодні варто говорити про системність. Необхідне довгострокове планування. Так само як в державі не вистачає довгого горизонту планування на 5-10 років, фактично, планування бюджету здійснюється в діапазоні одного року. Так само й для підприємств -  не вистачає довгострокового планування”, - додав міністр агрополітики.

Також, пан Кутовий звернув увагу на кризу кадрів в агропромисловості й виразив сподівання, що українські спеціалісти, які працюють закордоном зможуть повернутись до України на стабільні й сучасні підприємства з нормальною зарплатнею.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

03.10.2016

Встреча с конечным потребителем

25 сентября в столице прошёл четвёртый ежегодный фестиваль «Всеукраинский день молока и сыра». На Певческом поле, где проходило мероприятие, свою продукцию представили компании из разных регионов Украины. Основная цель фестиваля — популяризация здорового образа жизни, в частности — употребление полезных молочных продуктов.