Дотации государства в помощь аграриям
20.02.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Україна

Про це повідомляє прес-служба Економічного дискусійного клубу.

У поточному році очікується збереження обсягів експорту молочної продукції на практично на рівні 2016 року — у межах 450 тис. тонн. При цьому, внаслідок скорочення власного виробництва молокосировини та стрімкого подорожчання вітчизняних молочних товарів очікується збільшення імпорту у межах 30%. Проте частка імпорту у внутрішньому продовольчому споживанні не перевищуватиме 2%.

Споживання молока і молочної продукції населенням у розрахунку на одну особу у 2017 році очікується на рівні 208,5 кг (раціональна норма становить 380 кг).

У січні 2017 року всіма категоріями господарств вироблено 577 тис. тонн молока, що на 0,2% менше, ніж у січні 2016 року. Експортовано молокопродуктів — 22 тис. тонн (в 1,7 рази більше), імпортовано — 7 тис. тонн (в 1,3 рази більше).

Довідково: за інформацією органів статистики, станом на 01.02.2017 порівняно з відповідною датою минулого року поголів’я корів скоротилося на 2,8%.

Основними товарними позиціями українського молочного експорту у січні було масло вершкове (55% від загального обсягу), імпорту — сири (78%).

У першому місяці року українська молочна продукція найбільше користувалася попитом у Єгипті, Молдові та Казахстані.

Традиційними постачальниками молокопродуктів в Україну є країни Євросоюзу (Польща, Німеччина, Франція, Фінляндія).Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Американские молочные бренды переходят на производство «безмолочной продукции»
15.02.2017

Дотации государства в помощь аграриям

В январе 2017 года в Украине перестал действовать специальный режим НДС для аграриев. На смену ему пришёл другой компенсаторный механизм – аграрные дотации, которые, по задумке, должны компенсировать аграриям, а в частности животноводам, виноградарям, производителям фруктов, овощей, орехов, сахарной свеклы и табака, часть затраченных средств. В 2017 году на дотации для аграриев выделено 4 млрд гривен. The DairyNews узнали как эти деньги будут распределяться.