Дотации государства в помощь аграриям
20.02.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна

Про це розповів керівник компанії Віталій Ільченко.

«Площа комплексу - 1,5 тис. кв. м. Це не просто лабораторія, а науково-технічний центр, де будуть створюватися абсолютно нові, унікальні, препарати та технології вирощування екологічних культур», - сказав Віталій Ільченко.

Ще одним завданням на 2017 рік він назвав відкриття нових ринків. Зараз UKRAVIT експортує свою продукцію в Грузію і Молдову. У перспективі - вихід на ринки Середньої Азії та Європейського Союзу.

Довідка: Компанія UKRAVIT була заснована в 1999 році. Займається виробництвом засобів для знищення побутових комах та гризунів, засобів захисту рослин в агропромисловому секторі, мінеральних добрив з мікроелементами і стимуляторів і регуляторів росту рослин.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Американские молочные бренды переходят на производство «безмолочной продукции»
15.02.2017

Дотации государства в помощь аграриям

В январе 2017 года в Украине перестал действовать специальный режим НДС для аграриев. На смену ему пришёл другой компенсаторный механизм – аграрные дотации, которые, по задумке, должны компенсировать аграриям, а в частности животноводам, виноградарям, производителям фруктов, овощей, орехов, сахарной свеклы и табака, часть затраченных средств. В 2017 году на дотации для аграриев выделено 4 млрд гривен. The DairyNews узнали как эти деньги будут распределяться.