30.09.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
За словами директора ДП "Маріупольський морський торговельний порт" Олександра Олійника, в порту відзначають значне зростання потоку зернових. "За 8 місяців ми вже перевалили 263,2 тисячі тонн цих вантажів - це 214,3% від такого ж періоду минулого року", - повідомив він.

Зокрема, прийнято рішення про будівництво зернового терміналу, річною потужністю 2 млн тонн. Термінал будуватимуть в 2 етапи. На повну проектну потужність розраховують вийти в 2019 році. Сумарна вартість проекту складе 800 мільйонів гривень.

Також вже підписаний контракт з інвестором, який модернізує старий склад генеральних вантажів з його переорієнтацією на зберігання вантажів АПК. Це інвестиції в розмірі 100 мільйонів гривень. Модернізація збільшить норму одноразового зберігання до 30 тис. тонн і дозволить організувати прийом вантажів з усіх видів транспорту.

"Ще з одним інвестором працюємо над проектом будівництва потужностей для зберігання олії та його перекачування безпосередньо на суду. Таким чином, ми отримаємо сучасний високотехнологічний кластер АПК-вантажів, якого ще не було на Азовському морі», - заявив директор Маріупольського порту.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

03.10.2016

Встреча с конечным потребителем

25 сентября в столице прошёл четвёртый ежегодный фестиваль «Всеукраинский день молока и сыра». На Певческом поле, где проходило мероприятие, свою продукцию представили компании из разных регионов Украины. Основная цель фестиваля — популяризация здорового образа жизни, в частности — употребление полезных молочных продуктов.