Семінар провела Миколаївська міська рада для суб’єктів господарювання малого та середнього підприємництва відповідно до Програми розвитку малого і середнього підприємництва у м. Миколаєві на 2015-2016 роки.
Було розглянуто питання, які найбільше цікавили підприємців у сфері обігу харчових продуктів, а саме:
- реєстрація потужностей операторів ринку харчових продуктів;
- запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках;
- відповідальність операторів ринку за порушення законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів.