Новости с Agro Animal Show 2017
15.02.2017
Джерело: kurkul.com
Регіон: Рівненська обл.
Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Так, цього року, зокрема, реалізовуватимуться проекти на підприємствах «Крупець» у Радивилівському та «Ідна» у Млинівському районах.

Також модернізують низку тваринницьких комплексів. Цьому сприятиме як державна, так і обласна підтримка.

У 2016 р. за державні кошти фермери Рівненщини закупили майже півтори тисячі тварин, отримали близько 8 млн грн компенсації за відсотки по кредитах. 12 фермерів отримали з обласного бюджету 1,2 млн грн. Загалом торік в аграрний сектор Рівненщини залучено 217 млн грн кредитних ресурсів.

«Загалом в аграрному секторі області зайнято 86 тис. осіб. Усіма категоріями господарств у 2016 р. забезпечено приріст обсягів виробництва», додається у повідомленні.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Американские молочные бренды переходят на производство «безмолочной продукции»
15.02.2017

Дотации государства в помощь аграриям

В январе 2017 года в Украине перестал действовать специальный режим НДС для аграриев. На смену ему пришёл другой компенсаторный механизм – аграрные дотации, которые, по задумке, должны компенсировать аграриям, а в частности животноводам, виноградарям, производителям фруктов, овощей, орехов, сахарной свеклы и табака, часть затраченных средств. В 2017 году на дотации для аграриев выделено 4 млрд гривен. The DairyNews узнали как эти деньги будут распределяться.