Всё для Китая
16.02.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомив директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Борис Кобаль під час підсумкової колегії Держпродспожислужби, інформує The DairyNews з посиланням на прес-службу відомства.
 
За його словами, підставами для проведення позапланових перевірок було подання суб'єктом господарювання письмової заяви до відповідного органу державного нагляду (контролю) про здійснення заходу державного нагляду (контролю) за його бажанням. Відповідно, Держпродспоживслужба провела 3,725 позапланових перевірок.
 
294 заходів зі здійснення державного нагляду були проведені з метою перевірки виконання суб'єктом господарювання приписів, розпоряджень або інших розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства, виданих за результатами проведення планових перевірок.
 
Ще 378 позапланових перевірок фахівці Держпродспоживслужби здійснили, реагуючи на обґрунтоване звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав за наявності згоди Держпродспоживслужби.
 
Борис Кобаль наголосив, що із проведених позапланових заходів 2,720 стосувалось здоров'я та благополуччя тварин, 3,577 - якості та безпечності харчових продуктів та кормів, 16 – інше (перевірки суб’єктів господарювання, які займаються переробкою побічних продуктів тваринного походження, виробники казеїну технічного, ветсанутильзаводи).
 
Держпродспожислужбою за 2016 рік було зареєстровано 4,530 звернень щодо проведення позапланових перевірок суб’єктів господарювання, з них 771 – звернення фізичних осіб, в тому числі і на Урядову гарячу лінію, де 399 звернень обґрунтованих і 372 – не обґрунтовані, про що повідомлено заявників.
 
Фізичними особами було подано звернень на 777 – суб’єктів господарювання про порушення їх законних прав.
 
За результатом проведення позапланових перевірок складено 937 приписів, щодо 561 особи вжито заходи адміністративного впливу на суму 62667 грн., стягнуто штрафу з 561 особи на суму 112545 грн; призупинено діяльність двох операторів ринку.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
11.07.2017

Все для Китая. А особенно мясо и молоко.

Китай уже не первый год движется к званию импортера №1 для целого ряда продукции. Исключением не стало молоко и мясо. Что это значит для мировых экспортеров и Украины узнавало The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews