http://dairynews.com.ua/news/daydzhest-molochnikh-novin-25-09-29-09.html?sphrase_id=472497
05.10.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу "Асоціаціъ тваринників України".

Предметом зустрічі стало налагодження експорту великої рогатої худоби живою вагою та м’яса яловичини до Туреччини.

На сьогоднішній день серед українських виробників ВРХ є велика зацікавленість в експорті продукції до Туреччини, потужного споживача яловичини. Наші підприємства мають усі технічні та економічні можливості для експорту значних обсягів продукції.

Даній зустрічі, що пройшла на найвищому урівні, передувало офіційне звернення до Асоціації тваринників України від посольства Турецької Республіки із висловленням зацікавленості в імпорті української продукції ВРХ та проханням посприяти у налагодженні співпраці. У зв’язку із цим Асоціацією тваринників була проведена велика попередня робота в обговоренні різних аспектів співпраці.

Під час зустрічі було узгоджено, що єдиною перешкодою для експорту ВРХ до Туреччини на сьогоднішній день залишається відсутність узгодженого ветеринарного сертифікату з карантинування тварин.

Але з боку першого заступника Держпродспоживслужби Андрія Жука було детально аргументовано, що Україна є благополучною з погляду епізоотичної ситуації в напрямі ВРХ, і ми готові підтвердити статус благополучної зони.

Під час розмови з турецьким торговим представником було домовлено, АТУ найближчим часом надасть детальну інформацію про наших експортерів яловичини,  їх потужності та можливості, а також дані про відсутність перешкод для узгодження ветеринарного сертифікату у зв’язку із благополучним статусом України з погляду здоров’я ВРХ. Дана інформація стане основою звіту пана  Хайдара Кочака про можливості щодо експортування української продукції ВРХ до найвищих представників влади Туреччини, який буде передано ним у найкоротші строки.

«Тепер чекатимемо на приїзд офіційної делегації від Туреччини для узгодження ветеринарних сертифікатів та підписання відповідних договорів, - прокоментувала зустріч голова АТУ Ірина Паламар. – Впевнена, що вже найближчим часом в українських виробників яловичини з’явиться потужний і серйозний імпортер, що стане вагомим поштовхом для розвитку скотарства в Україні».

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.