12.10.2016
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна
Відповідний закон "Про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Основний кредит для аграрної галузі – Україна") був ратифікований Верховною Радою України 20 вересня 2016 року. Його реалізація спрямована на підтримку аграрного сектора України та забезпечує можливість залучити 400 млн євро на 12 років з 4-річним пільговим періодом.

Позичальником коштів виступає Міністерство фінансів України, яке за участю Міністерства агрополітики та продовольства і Укрексімбанку буде вибирати проекти та здійснювати моніторинг їх реалізації.

За рахунок кредитів ЄІБ може бути покрито до 50% вартості проектів, решту коштів - власні кошти банків учасників або кінцевих бенефіціарів.

Відповідні кошти планується спрямувати на модернізацію рибного господарства і аквакультури в Україні та реалізацію проектів у сфері вирощування зернових та олійних культур.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

12.10.2016

Лебедь, Рак и Щука

Басня на новый лад: государство, наука и сельское хозяйство — лебедь, рак и щука современности. Есть ли в украинском сельском хозяйстве место для науки? Могут ли они работать в тандеме? Какое будущее ожидает этот союз? Имеет ли возраст специалистов значение? Мы узнали у экспертов ответы на эти вопросы.