Европейская система контроля качества продуктов может заработать в Украине
21.04.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Україна

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Участь у конференції візьмуть представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, посольств Латвії, Німеччини та Литви в Україні, а також партнерських установ від ЄС.

Зазначається, що завдання проекту Twinning ― сприяти реформам в Україні у галузі засобів захисту рослин, здоров’я рослин, використання та контролю за використанням пестицидів для кращої охорони здоров’я людини та захисту довкілля шляхом ознайомлення з передовим європейським та світовим досвідом, посилення інституційної спроможності відповідних органів, державних лабораторій та інспекційних служб.

Бюджет проекту складає 2 € млн, тривалість ― 21 місяць.

Бенефіціаром є Держпродспоживслужба. За реалізацію проекту відповідає консорціум країн-членів ЄС на чолі з Латвією, та Німеччиною і Литвою у якості молодших партнерів.

Партнерськими установами від ЄС виступають Латвійська служба захисту рослин; Федеральне Міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL); Інститут Юліуса Кюна, Німеччина (JKI); Литовська державна служба рослин при Міністерстві сільського господарства.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Милкиленд закроет комбинат в России
19.04.2017

Европейская система контроля качества продуктов может заработать в Украине

11 апреля, комитет Верховной Рады Украины по вопросам аграрной политики и земельных отношений рассмотрел законопроект №0906 и рекомендовал его к принятию. Получат ли украинцы более качественную продукцию — разбиралось The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West