04.10.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це повідомляє на своїй сторінці Facebook народний депутат Олександр Бакуменко.

«Ми ухвалили ряд важливих законопроектів для аграрної галузі, зокрема Проект закону про ратифікацію Фінансовою угоди (№0106), що передбачає залучення кредиту у розмірі 400 млн євро для розширення можливостей фінансування малого і середнього аграрного бізнесу», - пише він.

За його словами, три законопроекти, які були включені до порядку денного, не розглянуті Верховною Радою України, від імені Комітету звернувся до Андрія Володимировича з проханням про включення до розкладу засідань на 04-07 жовтня наступних законопроектів з урахуванням наведеної черговості:

проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зняття штучних обмежень на реалізацію права на приватизацію і отримання в користування земельних ділянок (реєстр. № 3190 від 29.09.2015 р.);

проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо справедливого розподілу земель у процесі приватизації державних підприємств, установ та організацій (реєстр. № 3866 від 02.02.2016 р.);

проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками (реєстр. № 3157 від 21.09.2015 р.).

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

03.10.2016

Встреча с конечным потребителем

25 сентября в столице прошёл четвёртый ежегодный фестиваль «Всеукраинский день молока и сыра». На Певческом поле, где проходило мероприятие, свою продукцию представили компании из разных регионов Украины. Основная цель фестиваля — популяризация здорового образа жизни, в частности — употребление полезных молочных продуктов.