30.09.2016
Джерело: agrotimes.net
Регіон: Україна
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів України з посиланням на заяву єврокомісара під час зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

«Єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом повідомила про рішення Європейської комісії щодо розширення доступу до європейського ринку деяких позицій українських товарів на додаток до поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі на три роки», – зазначено в повідомленні.

При цьому рішення ще має бути схвалено Європейським парламентом та країнами – членами ЄС.

У повідомленні наголошується, що сторони також домовилися провести спільну зустріч з бізнесом під час проведення засідання Ради Асоціації між Україною та ЄС у Брюсселі 19 грудня.

Володимир Гройсман вітав рішення Єврокомісії про додаткові торгові преференції і висловився за можливість розширення квот за деякими позиціями українських товарів.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

03.10.2016

Встреча с конечным потребителем

25 сентября в столице прошёл четвёртый ежегодный фестиваль «Всеукраинский день молока и сыра». На Певческом поле, где проходило мероприятие, свою продукцию представили компании из разных регионов Украины. Основная цель фестиваля — популяризация здорового образа жизни, в частности — употребление полезных молочных продуктов.