До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?
14.02.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Світ

Але революція настала тільки тоді, коли рівно 50 років тому на ринку з'явилася дискова косарка, розроблена компанією KUHN.

Своєю першою дисковою косаркою моделі GMD 4 з овальними дисками, яку було випущено у 1967 році, компанія KUHN здійснила справжню революцію у цій галузі, оскільки такий підхід до косіння був на той час абсолютно новаторським. Це значно збільшило швидкість косіння, зменшило забивання механізмів шляхом викиду скошених рослин через задню частину косарки та позбавило необхідності щоденно заточувати леза. Ця модель стала надзвичайно популярною з моменту її випуску, що забезпечило компанії KUHN лідируючі позиції на світовому ринку дискових косарок.

У середині 70-х було розроблено моделі косарок-плющилок, які дозволили прискорити процес висихання скошених рослин. У 80-х роках компанія KUHN випустила свою першу причіпну косарку FC 300 з плющильним механізмом. Вона оснащувалася причіпною балкою GYRODINE, яка забезпечувала косарці надзвичайну маневреність. У 1992 році компанія KUHN представила першу причіпну косарку-плющилку на поперечній рамі ALTERNA 500, яка завдяки своїй 5-метровій ширині забезпечувала високу продуктивність праці.

KUHN Group уже протягом 50 років займається інноваційними розробками у сфері дискових косарок і косарок-плющилок, запатентувавши протягом цього часу велику кількість винаходів. Це дозволяє нам на крок випереджати прогрес у сільському господарстві та надавати фермерам сучасне обладнання, яке забезпечує високу якість фуражу, просте і надійне у використанні та зменшує витрати на обслуговування.

Інноваційний підхід компанії KUHN до виробництва косильної техніки дає фермерам можливість отримувати корм найвищої якості, який зберігає в собі усі поживні елементи рослин. Саме для цього було розроблено спеціальну гідропневматичну систему притискання LIFT CONTROL з запобіжником NON STOP, яка встановлюється на більшість косарок і косарок-плющилок KUHN. Ефективно зрізає зелену масу ріжучий брус OPTIDISC запатентованої конструкції, яка забезпечує різну відстань між дисками у залежності від того, сходяться диски чи розходяться.

Велику увагу ми також приділяємо інноваційним рішенням, які дозволяють збільшити строк служби нашого обладнання. Наприклад, система PROTECTADRIVE забезпечує захист рухомих деталей приводу у випадку зіткнення з перешкодами, що значно зменшує час простою.

Щоб рухатися нога в ногу з сучасними тенденціями розвитку у галузі косильного та іншого обладнання, компанія KUHN широко запроваджує електронні технології та компоненти, що забезпечують можливість збору, передавання та обробки даних. KUHN Group активно інвестує у наукові дослідження, що дозволяє забезпечити відповідність її техніки найостаннішим вимогам якості, продуктивності, економічності, точності та комунікаційних можливостей. Наша мета — залишатися найпопулярнішим виробником дискових косарок у світі.


Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
12.06.2017

“Нет!” государственному регулированию цен

С 1 июля 2017 года в Украине прекратит действовать государственное регулирование цен на ряд продуктов. С тем, что это и как повлияет на рынок — разбиралось The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews