Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
03.07.2017
Джерело: gre4ka.info
Регіон: Україна
Про це повідомив віце-президент АВМ Любомир Дикун.
 
За його словами, останні три роки були дуже критичними для молочної галузі України.
 
«Раніше понад 30% виробленого в країні молока експортувалося. Але з відомих причин ми втратили потужні ринки Митного союзу, а також окупованих українських територій. Скажімо, в тому ж Криму фактично ніколи не було молочного скотарства, і всі молочні продукти постачалися з континенту. Знизилася й купівельна спроможність українського населення. На цьому тлі вартість молока стала критично низькою. Упродовж минулих трьох років Україна була внизу таблиці з найнижчими цінами», ― зазначив Дикун.
 
«Це спонукало нас шукати резерви ― в економіці, у виробництві та в якості того самого молока. І одним із таких резервів стало створення лабораторії, яка дасть можливість контролювати якість молока від кожної корови, показники жиру, білку та сечовини. А також контролювати збудників захворювань всередині молока», ― додав він.
 
«У нашій асоціації є ініціативна група, яка підтримала ідею створення такої лабораторії. Ми почали збір коштів усередині нашої структури, але їх не вистачало. Якщо діяти самотужки, реалізація наших планів може розтягнутися на роки. Проект USAID допомагає нам прискорити цей процес. Тим паче, що крім додаткового фінансування ми змогли отримати ще й консультаційний супровід Проекту, аби правильно добрати необхідне обладнання, знайти експертів, із якими далі спілкуватися. Купити обладнання ― це півділа, купити правильне обладнання ― трохи більше за половину, головне ― навчити людей. USAID це дуже гарно структурує. Його фахівці підказують нам значно ширші підходи. Приміром, як використовувати енергоефективні будівельні матеріали для приміщень лабораторії», ― розповів віце-президент АВМ.
 
За його словами, від Проекту асоціація отримує 2,6 млн гривень, вони будуть витрачені на закупівлю частини обладнання для лабораторії.
 
«Удвічі більшу суму виділяємо з власних бюджетів, залучаючи кошти всередині Асоціації. А ще кошти окремих інвесторів серед наших засновників», ― додав Дикун.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
01.07.2017

Что даст Украине введение системы HACCP?

До 1 января 2019 года все животноводческие предприятия Украины должны перейти на систему HACCP. Что это за система и что она даст разбирались в The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews