Новый молочный мир: глобальное потепление или холодная война?
29.05.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу Держпродспоживслужби.

На цьому наголосив Голова Державної служби України з питань безпечності харчової продукції та захисту споживачів Володимир Лапа під час семінару-наради «Сучасний стан та перспективи розвитку державних лабораторій ветеринарної медицини України», який відбувся на базі Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи за участю керівників регіональних лабораторій.

За його словами, ветеринарні лікарні та лабораторії фактично підпорядковані Держпродспоживслужбі, але фінансуються з місцевих бюджетів. Це створює певні труднощі, оскільки через брак фінансування в окремих областях ставиться під загрозу забезпечення епізоотичного благополуччя в цілому.

«Ми це питання активно відпрацьовуємо з Міністерством фінансів. Це може стати можливим, починаючи із 2018 року», - наголосив Володимир Лапа.

Також він повідомив, що наразі Служба працює над можливістю дооснащення лабораторій за рахунок системи державних інвестицій та співпраці із міжнародними інституціями.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

01.06.2017

До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?

Николай Мороз, директор департамента продовольствия Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, не так давно заявил, что в Украине могут отказаться от молока второго сорта. Вновь. The DairyNews разбирается с тем каким образом на этот раз.
Милкиленд закроет комбинат в России