Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
13.09.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Органічне виробництво – доволі перспективний напрямок сільського господарства, це ніша, яку може зайняти Україна на європейському ринку. Екологічно чиста продукція буде там затребуваною, а, отже, конкурентоздатною.

Для обговорення цієї важливої теми на форумі зібралися керівники області, представники Міністерства аграрної політики і продовольства, Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, сертифікаційного органу, торговельних мереж, науковці, аграрії Сумщини та зарубіжжя, зокрема, керівник українсько-німецького проекту кооперації в органічному виробництві Joachim LENZ.

Учасники форуму ознайомилися з презентацією процесу та правил органічного виробництва від сертифікаційного органу; правовим регулюванням органічного виробництва в Україні; познайомилися з досвідом органічного виробництва Німеччини та областей України; обмінялися думками щодо правил маркування, реалізації та експорту органічної продукції.

У рамках форуму в. о. начальника ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій Моісеєнко та президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин Макаренко підписали Меморандум про співробітництво та координацію діяльності між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області і Сумською торгово-промисловою палатою та з метою сприяння дотриманню і адаптації до вимог ЄС законодавства з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
26.06.2017

Фальсификатом сыт не будешь?

Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews