Что ждёт молочные продукты в будущем?
25.08.2017
Джерело: agropolit.com
Регіон: Україна

Загалом у 2016 році за кордон цієї продукції було поставлено на 82,8 млн дол США. Якщо тенденція збережеться, то є всі шанси перевищити минулорічні показники.

Цього року найбільше зросли поставки закордон замороженої яловичини, частка котрої у структурі експорту зазначеного м’яса становить 74%, решта 26% припадає на свіже і охолоджене м’ясо. У вартісному виразі експорт мороженої яловичини зріс у 2,7 рази, порівняно з аналогічним періодом 2016 року та становив 42,3 млн дол США.

Географія експорту української яловичини в основному поширюється на країни СНД, куди було направлено 81% всіх поставок охолодженого і мороженого м’яса. Найбільшу частку у цій групі країн займають Білорусь — 40%, Азербайджан — 22% і Казахстан — 16%. Ще 16% всіх поставок припадає на країни Азії, де головними покупцями є Ірак і Грузія. Решта яловичини направляється до країн Африки, в основному в Єгипет.

За першу половину поточного року середня ціна реалізації свіжої і охолодженої яловичини в країни СНД становила 2,6 дол/кг, в країни Азії — 3,8 дол/кг. Середня ціна експорту мороженої яловичини за аналогічний період в СНД складала близько 2,7 дол/кг, країни Азії — 2,9 дол/кг, а Африки — 3,4 дол/кг.

Експорт живої ВРХ також зростає. За січень-липень 2017 року поставки за кордон худоби становили майже 18 млн дол США, що на 20% більше аналогічного періоду минулого року. Основними споживачами цієї продукції є Ліван — 35%, Азербайджан — 24,4% та Йорданія — 18,4%.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

23.08.2017

Что ждет молочные продукты в будущем?

Тенденции на молочном рынке не устают меняться. The DairyNews нашло для вас интересные подробности относительного того, что ждет молочные продукты в будущем.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума