21.01.2016
Джерело: nv.ua
Регіон: Україна

Незважаючи на колосальне падіння обсягів експорту з України за підсумками минулого року, за окремими напрямками спостерігалося зростання поставок. Передусім це стосується продукції АПК та легкої промисловості, повідомляють у Держкомстаті.

Як розповіли НВ у Держстаті, за підсумками минулого року в Україні зріс експорт цукру і кондитерських виробів з $160 млн роком раніше до $174 млн. Голова галузевого об'єднання «Укркондпром» Олександр Балдинюк пояснює це зростання низькою базою порівняння. Після провального 2013 року, за його словами, кондитери дещо відіграли назад і відновили свої позиції на зовнішніх ринках. Балдинюк зазначає, що, незважаючи на втрату російського ринку, постачальники переорієнтували поставки в інші країни СНД і країни Євросоюзу.

Ще один напрям зростання обсягу поставок – продукція тваринництва. Її експорт виріс з $29 млн до $47 млн. «Зростання відбулося за рахунок поставок великої рогатої худоби і м'яса птиці. Велика рогата худоба поставлялася на Близький Схід, в Північну Африку, Азербайджан, країни СНД» - коментує голова асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса. Він зазначає, що зростання поставок продовжиться і в цьому році, оскільки на продукцію українського тваринництва спостерігається стабільне зростання попиту.

Крім того, в топ-5 продуктів, експорт яких виріс в 2015 році, також увійшли тютюнові вироби (зростання з $334 млн до $346 млн), вата (зростання з $48 млн до $53 млн) та свинець, а також вироби з нього (з $21 млн до $23 млн).

Втім, всі ці незначні успіхи не мають ваги порівняно з втратами, які Україна зазнала через зниження світових цін на сировину і закриття російського ринку.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

16.09.2016

Прыжок с парашютом

7 сентября в Киеве прошла конференция «От козы к сыру - это просто!». Мероприятие было организовано компанией ДеЛаваль. Гости и приглашенные эксперты конференции определяли степень простоты реализации козоводческих проектов: Есть ли решения в оборудовании? Какое поголовье должно быть? Откуда брать коз? Где можно перенять опыт? Нужна ли переработка козьего молока? Как реализовывать продукцию? И как научить потребителя покупать продукцию из козьего молока? На все вопросы ответы получены.