Молочное овцеводство: как обстоят дела в Украине?
04.08.2017
Джерело: milkua.info
Регіон: Латвія

Причини подібного явища пояснює професор сільськогосподарського факультету Латвійського сільськогосподарського університету Інгуна Гулбе. Вона пояснила, що зростання цін на молочні продукти в Латвії триває, за останні місяці подорожчало вершкове мало. І це відбувається в усьому світі.

Саме воно потрапило в світовий тренд переваг споживачів. Дані останніх наукових дослідження стали підставою для зростання популярності якісного вершкового масла. Адже зараз в моді «масло ДХІ» або топлене вершкове масло.

Це найчистіший молочний жир, позбавлених шкідливих домішок. При нагріванні до температури кипіння масло звільняється від води, молочного цукру і шкідливого для здоров’я молочного білка (лактози), що робить його придатним для харчування людей, які страждають алергією на цей продукт. Завдяки ретельному очищенню, масло взагалі не має протипоказань при помірному використанні в їжу. Але для приготування 1 кг «масла ДХІ» потрібно 2 кг звичайного, але якісного продукту.

Однак Інгуна Гулбе вважає, що в найближчому майбутньому зростання цін зупиниться. Надмірне подорожчання, незважаючи на популярність, призведе до зниження попиту.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Україною укладено 16 угод про вільну торгівлю
Моніторинг цін на молоко та молочні продукти
28.07.2017

Молочное овцеводство: как обстоят дела в Украине?

Рынок молочного овцеводства не сравнится по объёмам с рынком коровьим. Более того, ему во многом тяжело соревноваться даже с козьим. Однако он продолжает оставаться перспективным и интересным для инвестиций направлением. Почему - разбиралось The DairyNews.
Конкурентоспособность американского экспорта молочных продуктов сильно зависит от NAFTA, — Том Вилсак