До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?
19.06.2017
Джерело: agropolit.com

Про це повідомила прес-служба Запорізької обласної держадміністрації (ОДА).

В урочистій церемонії відкриття терміналу взяли участь прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський.

Згідно з повідомленням «Нібулона», вартість будівництва терміналу склала близько 500 млн грн. Термінал розташовується на площі 6 га. Потужність одночасного зберігання зерна становить 77 тис. т, добова потужність сушарок — 4 тис. т, добова потужність по відвантаженню на водний транспорт — 12 тис. т, річна потужність комплексу з відвантаження — 716,8 тис. т.

Підприємство оснащене обладнанням компаній Symaga SA (Іспанія), Telestack (Великобританія), Buhler GmBh (Швейцарія), Mathews Company (США), UAB Liucija (Литва), Cimbria Unigrain AS, Foss Analytical AB (Данія), Pfeuffer GmbH (Німеччина), Precia SA (Нідерланди).

За інформацією агрохолдингу, термінал забезпечить робочими місцями близько 120 чоловік і значно зменшить витрати агровиробників області на транспортування продукції. Запуск терміналу дозволить скоротити плече доставки продукції в три-чотири рази, відпаде необхідність використовувати великовантажні автомобілі. Це дозволить також розвантажити автодороги на 12,5 тис. вантажівок.

Приємно, що ми маємо таку довіру з боку держави і міжнародних фінансових інститутів. Наступною буде Херсонська область. Зараз ми розвиваємо судноплавство і розвиваємо Дніпро як транспортну артерію України. При будівництві ми дали людям 1500 робітників місць, встановили в школі комп’ютерні класи, облаштували футбольне поле, створили нові очисні споруди і відновили дорогу», — зазначив Вадатурський.

Проект будівництва терміналу реалізований на кошти кредиту Європейського інвестиційного банку. У грудні 2016 року банк надав «Нібулону» на розвиток і модернізацію логістичної інфраструктури 71 € млн. Будівництво терміналу стартувало 10 березня 2017 року.

ТОВ СП «Нібулон» (засновано в 1991 році) — один з найбільших операторів зернового ринку України. Має у своєму розпорядженні елеваторні потужності загальною місткістю понад 1,7 млн т і власним перевантажувальний термінал у Миколаївському морпорту. Компанія в 2015-2016 маркетинговому році експортувала 4,66 млн т зернових.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
Батуми глазами The DairyNews