28.09.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Хмельницька обл.
"Встановлено, що керівник одного з агропідприємств області упродовж 2015-2016 років, шляхом неправомірного застосування спеціального режиму з податку на додану вартість та не перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб з виплаченої найманим працівникам заробітної плати, умисно ухилився від сплати податку у сумі понад 700 тис. грн, що спричинило ненадходження до державного бюджету коштів у значних розмірах", - кажуть у прокуратурі області.

Завдяки скоординованим заходам керівник підприємства був притягнений до кримінальної відповідальності та сплатив понад 1,5 млн грн. податків та штрафних санкцій.

Наразі розслідування завершене. У зв'язку зі сплатою правопорушником податків та штрафних санкцій прокуратурою області до суду скероване клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.