Новый молочный мир: глобальное потепление или холодная война?
29.05.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це інформує The DairyNews з посиланням на прес-службу Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

«Ми відвідали Корею 15-19 травня, взяли участь у виставці Seoul Food&Hotel 2017. Кожна з кондитерських компаній отримала більше 10 перспективних робочих контактів і зараз працює над їхнім перетворенням у торгові контракти. Корейський ринок – один з найвимогливіших не лише щодо якості, а й щодо зовнішнього вигляду продукції, і те, що наші компанії викликають інтерес, говорить про високі позиції української кондитерської галузі у світі», - сказав Богдан Шаповал.

Крім двох кондитерських компаній, участь у бізнес-поїздці взяли також два виробники молочної продукції. За словами директора UFEB, незважаючи на значну зацікавленість імпортерів Кореї в українській «молочці», реалізувати отримані підчас поїздки контакти наші виробники поки що не можуть, оскільки Україна не має дозволу на експорт молочної продукції до цієї країни.

«Відкриття ринку – це двосторонній процес, до якого залучені як державні органи, так і бізнес обох країн. Причому визначальним є саме діловий інтерес компаній. Якщо він присутній щодо торгівлі з певною країною, то держоргани починають відкриття ринку. Зараз Держпродспоживслужба активно працює в напрямку нових ринків, тому, сподіваємося, скоро наша «молочка» опиниться на прилавках Кореї», - зауважив директор UFEB Богдан Шаповал.

На сьогодні на Україну припадає близько 2% імпорту продуктів харчування Кореї. У 2016 році порівняно з 2015 роком експорт продуктів харчування з України до Кореї скоротився на 12%, до 278 млн дол. США. За останніми наявними даними Державної служби статистики, у першому кварталі 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року цей показник зріс на 32%, до 54 млн дол. Основною товарною групою, яка експортується з України до Кореї, є зернові культури (більше 90%).

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

01.06.2017

До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?

Николай Мороз, директор департамента продовольствия Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, не так давно заявил, что в Украине могут отказаться от молока второго сорта. Вновь. The DairyNews разбирается с тем каким образом на этот раз.
Милкиленд закроет комбинат в России