Новый молочный мир: глобальное потепление или холодная война?
29.05.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це йдеться у листі Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи на адресу керівника проекту IFC WBG «Реформування інвестиційного клімату в Україні» Євгена Осмокеску, інформує The DairyNews.
 
Володимир Лапа відзначив, що згадана місія пройшла успішно -  за її результатами 22 травня 2017 року підписаний Протокол інспекційних, карантинних та ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до Китайської Народної Республіки між Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину КНР. Підписання цього документу означає, що в подальшому українські підприємства зможуть експортувати заморожену яловичину до КНР.
 
«Ваш проект – єдиний проект міжнародної допомоги, який проводить навчальні заходи для сектору яловичини та допомагає операторам ринку запровадити кращі практики… У результаті навчальної програми виробники яловичини та державні інспектори Держпродспоживслужби отримали необхідні знання, а розроблений чек-лист допоміг в оцінці готовності підприємств до інспекції», - зазначив Володимир Лапа у своєму листі та відзначив важливість навчальних візитів експертів проекту на підприємств безпосередньо перед аудитом китайських інспекторів. Такий підхід, за його словами, допоміг зняти низку проблематичних питань, пов’язаних з виробництвом яловичини, та ефективно запровадити належні виробничі практики на місцях в короткі терміни.
 
Володимир Лапа наголосив, що Держпродспоживслужба сподівається на подальшу співпрацю з проектом, зокрема у контексті проведення навчання для виробників яловичини та розробці матеріалів щодо вимог до харчових продуктів та сировини КНР.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

01.06.2017

До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?

Николай Мороз, директор департамента продовольствия Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, не так давно заявил, что в Украине могут отказаться от молока второго сорта. Вновь. The DairyNews разбирается с тем каким образом на этот раз.
Милкиленд закроет комбинат в России