Новости с Agro Animal Show 2017
13.02.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна

«Уряд ліквідував відшкодування ПДВ - найбільше постраждав середній клас, малий виробник вже майже весь в тіні. Великий бізнес має повернення при експорті, має бюджет, має владу і успішно вирішує свої питання», - зазначив експерт.

За його словами, вся бюджетна політика, в тому числі і в АПК, спрямована на збагачення багатих.

«Це і підтримка виробників курятини, і тих програм, які йдуть через бюджет», - додав фермер.

Так, наприклад, виробництво овочів і фруктів, молока, які на 80-95% виробляються індивідуальними господарствами, взагалі не має будь-якої державної підтримки.

Як уточнив Іван Томич, єдине позитивне нововведення - зняття «ручного режиму» і створення більш чесної процедури в розподілі дотацій по деяким галузям АПК.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Американские молочные бренды переходят на производство «безмолочной продукции»
15.02.2017

Дотации государства в помощь аграриям

В январе 2017 года в Украине перестал действовать специальный режим НДС для аграриев. На смену ему пришёл другой компенсаторный механизм – аграрные дотации, которые, по задумке, должны компенсировать аграриям, а в частности животноводам, виноградарям, производителям фруктов, овощей, орехов, сахарной свеклы и табака, часть затраченных средств. В 2017 году на дотации для аграриев выделено 4 млрд гривен. The DairyNews узнали как эти деньги будут распределяться.