08.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Харківська обл.
Про це повідомили на черговому засіданні оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів під керівництвом заступника голови ХОДА Олександра Скакуна. 

«На сьогодні необхідно якнайкраще координувати роботу оперативних штабів у всіх регіонах України, налагодити взаємодію центральних та місцевих органів для захисту фермерів. Коли аграрії потерпають від зазіхань на землю та врожай, то швидкість та якість реагування — це найважливіше», — наголосив Перший віце-прем'єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час  першого засідання робочої групи по роботі антирейдерськихаграрних штабів.

Основні задачі штабу — забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо протиправного захоплення майна аграріїв. При цьому він не заміщує діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума