Новый молочный мир: глобальное потепление или холодная война?
29.05.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

«Постанова Кабінету Міністрів «Деякі питання Державної санітарно-епідеміологічної служби» від 29.03.2017 № 348 усуває дублювання та чіткіше визначає повноваження центральних органів виконавчої влади, між якими розподілені функції колишньої СЕС – це МОЗ, Держпраці та Держпродспожислужба. Крім того, постанова прийнята з метою забезпечення виконання рішення суду щодо припинення реорганізації Держсанепідслужби. По-суті, одна юридична форма, яка передбачала реорганізацію служби, була змінена на іншу юридичну форму - ліквідацію. При цьому, суть не змінилася», - пояснив Голова Держпродспоживслужби.

Він додав, що Держпродспоживслужба є єдиним контролюючим органом, створеним за європейським зразком, на який покладені функції у різних сферах діяльності, які виконували інші центральні органи виконавчої влади, що припиняються, зокрема функція контролю (нагляду) за дотриманням санітарного законодавства. Зазначені повноваження виконують лікарі-гігієністи, епідеміологи, які працевлаштовані за переведенням з Держсанепідслужби.

Володимир Лапа також наголосив, що наразі у Державній санітарно-епідеміологічній службі нема жодного співробітника – вони працевлаштовані або до Держпродспоживслужби, або в лабораторії, які були передані в управління МОЗ.

«Усі, хто хотів перейти на роботу в Держпродспоживслужбу, отримав таку можливість і був працевлаштований за переведенням. Процес переведення працівників із територіальних органів Держсанепідслужби до територіальних органів Держпродспоживслужби розпочався у квітні 2016 року, а до центрального апарату – ще з лютого 2016 року. Останнього працівника Держсанепідслужби звільнено у вересні 2016 року», – наголосив Володимир Лапа.

Він зазначив, що зараз основне завдання Служби полягає у реалізовувати тих функції, які покладені на Держпродспоживслужбу, і даний семінар покликаний синхронізувати зусилля центрального апарату та територіальних органів Держпродспоживслужби.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

01.06.2017

До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?

Николай Мороз, директор департамента продовольствия Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, не так давно заявил, что в Украине могут отказаться от молока второго сорта. Вновь. The DairyNews разбирается с тем каким образом на этот раз.
Милкиленд закроет комбинат в России