Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
27.09.2016
Джерело: ubr.ua
Регіон: Україна
Таку думку висловила заступник міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє UBR.

«Фермери щороку витрачають останні гроші на засоби захисту рослин, добрива, ще на щось, абсолютно не підраховуючи, чи потрібно це робити, чи потрібно вносити туди стільки добрив, як від цього залежить врожайність, змінюється вона взагалі, скільки вони витрачають на гектар. Хто цим займається серед малих і середніх підприємців? Не вміють вони цього робити. У США фермери повинні мало не сертифікат від Чиказької біржі отримувати. У нас щось подібне було б теж не погано для фермерів мати, тому що якісь елементарні економічні знання у нас дуже часто абсолютно відсутні», — сказала Ольга Трофімцева.

Зокрема, вона зазначила, що брак економічної освіти стримує розвиток органічного виробництва в Україні.

«Коли говориш, у вас тут така земля, такі умови, переходите на органічне виробництво, у відповідь чуєш «так ну, яке там». А чому «яке там»? Ти рахував, ти дивився, за якою ціною ти можеш продати таку ж продукцію, тільки органічну?», — додала вона.

Разом з тим, вона зазначила, що розвитку органічного виробництва також не сприяє відсутність у законодавчій базі всіх необхідних підзаконних актів, які необхідно прийняти Кабінету Міністрів України і Мінагропроду.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
26.06.2017

Фальсификатом сыт не будешь?

Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews